0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-7%

Acer A315-22-48KW

14.990,00 ден 13.990,00 ден

Гаранција 12 месеци

Спореди
Шифра: NX.HE8EX.00K Категорија:
  • Екран: 15,6″ AG (AntiGlare) LED backlit HD
  • Резолуција: 1366×768
  • CPU: AMD Dual-Core A4-9120
  • RAM: DDR 4GB 2400 MHz
  • SSD: 256GB
  • Мрежа: GbitLAN – 802.11ac – Bluetooth 4.1
  • Видео камера: HD 720p
  • Батерија: Li-Ion 2-cells
  • Тежина: 1,9кг.