0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-6%

ACER Aspire 3 (A315-21-60KM)

17.390,00 ден 16.390,00 ден

Создаден за да бидете активни, ангажирани и во движење, Aspire 3 ја има технологијата што одговара на вашиот начин на живот.

Гаранција 12 месеци

Спореди
Шифра: NX.GNVEX.005 Категорија:
 • Екран : 15.6″ HD
 • Процесор : AMD A6-9220
 • Меморија : 4GB
 • Tврд диск : 1TB
 • Графичка картица : Интегрирана
 • Оптички уред : Не
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit
 • Безжична картица : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Да
 • Камера : Да
 • Батерија : 2-Cell
 • Teжина : 2.1 кг.