0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-7%

Acer Nitro AN515-54-51FY

53.790,00 ден 49.790,00 ден

Истражете и уживајте во новото ниво на игри, понудено од страна на Nitro 5 Full HD дисплејот и моќната технологија за игри.

Гаранција 12 месеци

Спореди
Шифра: NH.Q59EX.031 Категорија:
  • Екран: 15.6 Full HD IPS
  • CPU: Intel® Core™ i5-9300H
  • RAM: 8GB DDR4 SDRAM
  • SSD: 512GB
  • Графичка карта: NVIDIA Geforce@GTX 1650 4GB GDDR5
  • Мрежа: 802.11ac, Bluetooth 4.0, GbitLAN 
  • Батерија: (Li-Ion) 4-calls
  • Тежина : 2,5 кг.