0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-8%

Acer Nitro AN515-54-74WT

65.590,00 ден 60.590,00 ден

Истражете и уживајте во новото ниво на игри, понудено од страна на Nitro 5 Full HD дисплејот и моќната технологија за игри.

Гаранција 12 месеци

 

Спореди
Шифра: NH.Q59EX.038 Категорија:
  • Екран: 15.6 Full HD IPS
  • CPU: Intel® Core™ i7-9750H
  • RAM: 16GB DDR4 SDRAM
  • HDD: 1TB
  • SSD: 256GB
  • Графичка карта: NVIDIA Geforce@GTX 1650 4GB GDDR5
  • Батерија: (Li-Ion) 4-calls
  • Тежина : 2,5 кг.