0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-6%

Acer Predator Helios 300 PH317-52-74XN

69.490,00 ден 65.490,00 ден

Гаранција 12 месеци 

Спореди
Шифра: NH.Q3DEX.025 Категорија:
 • Екран : 17.3 FHD IPS”
 • Процесор : Intel® Core™ i7-8650H
 • Меморија : 16GB
 • Tврд диск : 1TB
 • SSD : 128GB
 • Графичка картица : NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB)
 • Оптички уред : Не
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit
 • Безжична картица : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Да
 • Камера : Да
 • Батерија : 4-Cell
 • Teжина : 2.8 кг.