0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-8%

ACER SF314-56-58QD

37.999,00 ден 34.990,00 ден

Стил, моќност и преносливост се вклопуваат совршено со вашиот лаптоп Swift 3. Работете брзо и ефикасно или опуштете се и забавувајте се со моќната NVIDIA® графика, процесор Intel® и живописни бои на 14-инчен екран. Со своето тенко тело и долг век на траење на батеријата, можете да го понесете овој компјутер со вас каде и да одите.

Гаранција 12 месеци 

Спореди
Шифра: NX.H4CEX.018 Категорија:
 • Екран : 14″ Full HD IPS
 • Процесор : Intel® Core™ i5-8265U
 • Меморија : 8GB DDR4 SDRAM
 • SSD: 512GB
 • Графичка картица : Intel®UHD Graphics 620
 • Оптички уред : Не
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit
 • Безжична картица : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Да
 • Камера : Да
 • Батерија : 4-Cell
 • Teжина : 1.6кг.
 • Боја: Сребрена
 • Куќиште: Метално