0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-8%

ACER Swift 1

25.190,00 ден 23.190,00 ден

Acer Swift 1 има модерен и елегантен дизајн и поседува неверојатна практичност. Со тастатура со позадинско осветлување и бројни приклучоци за лесно поврзување, овој лаптоп овозможува одлична функционалност. А познатата средина на Windows и батеријата која трае до 10 часа, дополнително ќе ја зголемат вашата продуктивност.

Гаранција 12 месеци.

Спореди
Шифра: NX.GXUEX.009 Категорија:
 • Екран : 13.3″ Full HD (1920 x 1080) IPS technology
 • Процесор :  Intel® Pentium® Quad Core N5000
 • Меморија : 4G DDR3
 • SSD: 128GB
 • Графичка картица : Интегрирана Intel® HD Graphics 505
 • Оптички уред : Не
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit
 • Безжична картица : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Да
 • Камера : Да
 • Батерија : 3-cell 
 • Оперативен систем: Windows 10 Home
 • Teжина : 1.3кг.