0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-6%

ACER SWIFT 3 Ultrabook

32.190,00 ден 30.190,00 ден

Неверојатно тенок, со компактен, метален дизајн, Acer Swift 3 е комбинација на брзина, ефикасност и моќност во еден уред. Со TrueHarmony™ технологија  која обезбедува кристално чист звук, брза безжична конекција, fingerprint технологија, backlit тастатура и батерија која трае до 10 часа со едно полнење, со овој лаптоп лесно ќе ги завршите и најсложените задачи.

Гаранција 12 месеци.

Спореди
Шифра: NX.GXZEX.019 Категорија:
 • Екран : 14″ Full HD IPS technology
 • Процесор : Intel® Core™ i3-8130U
 • Меморија : 4GB DDR4
 • SSD: 256GB
 • Графичка картица : Интегрирана Intel® HD Graphics 620
 • Оптички уред : Не
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit
 • Безжична картица : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Да
 • Камера : Да
 • Батерија : 4-Cell
 • Оперативен систем: Windows 10 
 • Teжина : 1.5 кг.