0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-7%

ALL IN ONE PC MSI PRO AP222T 13

42.990,00 ден 39.990,00 ден

Серијата PRO AP222T е најдобриот сè-во-едно компјутер за професионална употреба и употреба во малопродажба. Тој е се-во-едно компјутер со десктоп процесор и панел кој се грижи за вашите очи.

Гаранција 24 месеци!

Шифра: PRO AP222T 13M-054XEU Категорија:

ALL IN ONE PC MSI PRO AP222T 13M, Display 21.5″ ,CPU Intel i3-13100, 1920×1080 IPS, 10 Points Touch Screen, 8GB Ram, 256 GB SSD, KB & Mouse