0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

AOC LED Backlit monitor I2481FXH

8.990,00 ден 7.990,00 ден

Најтенкото решение за прекрасно гледање. Овој исклучително стилски дисплеј импресионира со својот асиметричен држач и ултра тенок дизајн.

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: I2481FXH Категорија:

Panel Size: 23.8inch
Panel type: IPS
Optimum resolution: Full HD 1920 x 1080 @ 60 Hz
Response time (typical): 4 ms
Unique frameless slim design
Brightness: 250 cd/m²
Contrast ratio (typical): 1000:1
Signal Input: VGA (Analogue) – HDMI 1.4 (digital)x2