0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-29%

CORDYS SMART KIDS WATCH Zoom blue

3.390,00 ден 2.390,00 ден

Smart Watch за деца

Гаранција 12 месеци

Шифра: 02352734 Категорија:

Екран: 1.2″

Резолуција 240

Процесор Dual Core 1,2 GHz

Меморија: 32MB RAM, 32MB меморија
Батерија: 400mAh
SIM картичка
SOS копче за меморирање 15 броја