0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-8%

DELL Desktop Vostro 3671

23.990,00 ден 21.990,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Категорија:
  • CPU: Intel® Core™ i3-9100
  • RAM: 4GB DDR4
  • HDD: 1TB
  • VGA: Intel UHD 630 Graphics
  • DVD-RW – WLAN- Bluetooth 4.0