0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

DELL LED 21.5 P2219H

9.790,00 ден 8.790,00 ден

Професионалниот монитор P2217H носи поголема продуктивност на работното место со додадена удобност на корисникот.

Гаранција 36 месеци.

Спореди
Шифра: 210-APWR Категорија:
Големина на екран : 21,5″
Тип на екран : LED
Резолуција : Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz
Контраст : 1000:1
Осветленост : 250cd/m2
Време на одзив : 8 ms (normal); 5 ms (fast)
VGA : Да
DVI : Не
HDMI : Да
Display Port : Да
Боја : Црна