0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-8%

DELL LED 23.8″ P2419H

9.990,00 ден 9.190,00 ден

P2419H е совршен монитор за професионалци кои работат долги часови и зависат од монитор кој ќе прикажува неверојатни визуелни ефекти без да предизвика замор на очите.

Гаранција 36 месеци.

Спореди
Шифра: 210-AQDX Категорија:
 • Големина на екран : 23.8″ 
 • Тип на екран : LED
 • Резолуција : Full HD 1920×1080 at 60 Hz
 • Контраст : 1000:1
 • Осветленост : 250 cd/m2 
 • Време на одзив : 8 ms (normal) ; 5 ms (Fast)
 • VGA : Да
 • USB : Да
 • HDMI : Да
 • Display Port : Да
 • Боја : Црна