0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-8%

DELL LED 24″ U2412M, Ultrasharp, VGA, DVI, DP (1920×1200) – IPS Panel – Black

13.290,00 ден 12.290,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: 210-AGYH Категорија:
 • Големина на екран : 24″
 • Тип на екран : IPS
 • Резолуција : 1920×1200
 • Контраст : 1000:1
 • Осветленост : 300cd/m2
 • Време на одзив : 8ms
 • VGA : Да
 • DVI : Да
 • HDMI : Не
 • Display Port : Да
 • Боја : Црна