0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

Dell Monitor E2016HV

5.990,00 ден 5.190,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: E2016HV Категорија:
Големина на екран : 19,5″
Тип на екран : LED 
Резолуција : 1600×900 
Контраст : 1000:1
Осветленост : 250cd/m2
Време на одзив : 8ms
VGA : Да
Боја : Црна