0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

Dell Monitor E2218HN

6.990,00 ден 6.190,00 ден

21,5 ” монитор со основни карактеристики, еколошки дизајн и строго тестирање за сигурност го дефинираат Dell 22 Monitor – E2218HN.

Гаранција 36 месеци

Шифра: E2218HN Категорија:
Големина на екран : 21,5″
Тип на екран : LED 
Резолуција : 1920×1080 60Hz
Контраст : 1000:1
Осветленост : 250cd/m2
Време на одзив : 5ms
VGA : Да
HDMI : Да
Боја : Црна