0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-9%

Dell Monitor E2420HS

8.990,00 ден 8.190,00 ден

Dell мониторот од 23,8 ” кој го подобрува вашиот дневен проток на работа. Тој располага со прилагодлив сталак за висина, резолуција Full HD и интегрирани звучници со дизајн кој заштедува простор.

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: E2420HS Категорија:
Големина на екран : 23,8″
Тип на екран :LED 
Резолуција : 1920×1080 60Hz
Контраст : 1000:1
Осветленост : 250cd/m2
Време на одзив : 8ms
VGA : Да
HDMI : Да
HDCP : Да
Боја : Црна