0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-14%

DELL Monitor P2722H

13.990,00 ден 11.990,00 ден

Останете продуктивни, без разлика каде работите. Намалете ја штетната сина светлина со овој елегантен FHD монитор од 27 инчи со технологија ComfortView Plus.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 210-AZYZ Категорија:

Display 27″ IPS WLED-backlit LCD monitor AG, FHD 1920×1080 at 60 Hz, AR 16:9, Contrast 1000: 1, 5ms, 16.7 Million, 300 cd/m2, 99% sRGB, 178(V)/178(H), DP 1.2, HDMI 1.4, VGA, 1 X USB 3.2 Gen 1 upstream, 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream