0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-14%

DELL Monitor S2421HS

14.490,00 ден 12.490,00 ден

Монитор од 23,8“ е прекрасно дизајниран за лесно да се смести во секој простор подготвен за вашиот секојдневен животен стил.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 210-AXKQ Категорија:

Display 23,8″, IPS LED-backlit LCD, Full HD (1080p) 1920×1080 at 75 Hz, 16:9 AR, Contrast 1000:1, 4ms, 16.7 Million, 250 cd/m2, 178(V) / 178(H), HDMI, DisplayPort, Audio Line-Out, Black, 3Y