0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-6%

DELL Monitor S2422HG

15.790,00 ден 14.790,00 ден

Монитор од 23,8“ е прекрасно дизајниран за лесно да се смести во секој простор подготвен за вашиот секојдневен животен стил.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 210-AYTM Категорија:

DELL Monitor Curved S2422HG, 23.6″ VA LED-backlit LCD monitor, Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 165 Hz, 16:9 AR, Contrast 3000:1, 1ms, 16.7 Million, 350 cd/m2, 99% sRGB, 178(V)/178(H), HDMI X 2, DisplayPort 1.2 , Audio Line-Out, Black, 3Y