0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-12%

DELL Monitor S2721D

17.390,00 ден 15.390,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: 210-AXKX Категорија:
 • Големина на екранот 27 ”
  Резолуција на екранот 2560 × 1440
  Сооднос 16: 9
  Тип на екран IPS LCD
  Време на одговор 8 ms
  Стапка на освежување 75 Hz
  Осветленост 350 cd / m²
  Однос на контраст 1000: 1
  Агол на гледање Хоризонтално: 178 °
  Вертикално: 178 °
 • 2xHDMI
 • 1x Display port