0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

DELL Monitor Video Conferencing S2422HZ

20.990,00 ден 18.990,00 ден

23,8-инчен Full HD монитор направен за видео повици со вградена pop-up камера, микрофони за поништување шум и двојни звучници од 5W.

Гаранција 36 месеци

Шифра: SBAI8100P Категорија:

24″ IPS LED-backlit LCD, FHD 1920×1080 at 75 Hz, 16:9 AR, Contrast 1000:1, 4ms, 250 cd/m2, 5.0 MP IR camera, Speakers 2x5W,USB 3.2 Gen 1/USB-C hub, HDMI, DP,USB-C 3.2/DP,USB 3.2×2,Audio Line-Out, Black/Silver