0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-8%

DELL Monitor Video Conferencing S2722DZ

23.990,00 ден 21.990,00 ден

Лесен за употреба 27-инчен QHD монитор дизајниран да одговара на вашиот зафатен начин на живот со вградена камера, микрофони за поништување шум и двојни звучници од 5W.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 210-BBSK Категорија:

27″ IPS WLED-backlit LCD, QHD 2560×1440 at 75 Hz, 16:9 AR, Contrast 1000:1, 4ms, 350 cd/m2, 5.0 MP IR camera, Speakers 2x5W, USB 3.2 Gen 1/USB-C hub, HDMI, DP,USB-C 3.2/DP,USB 3.2×2, Audio Line-Out, Black/Silver