0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-2%

DELL NB Inspiron 3576

43.590,00 ден 42.590,00 ден

Лаптопот Inspiron 3576, кој има HD веб камера и анти-блескав HD екран, е идеален за секојдневна работа и забава.

Гаранција 36 месеци.

Спореди
Шифра: SAID0278P Категорија:
 • Екран : 15.6″ Full HD
 • Процесор : Intel® Core™ i7-8550U
 • Меморија : 8GB DDR4
 • SSD : 256 GB
 • Графичка картица : AMD Radeon 520 2GB GDDR5
 • Оптички уред : Да
 • Мрежна картица : 10/100/1000 Gbit LAN
 • Безжична картица : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Да
 • Камера : Да
 • Батерија : 4-Cell
 • Teжина : 2.1 кг.