0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-8%

DELL NB Inspiron 5770

65.990,00 ден 60.990,00 ден

Лаптоп кој нуди исклучително доживување при гледањето, дизајниран да ја подигне вашата забава на повисоко ниво, каде и да сте.

Гаранција 36 месеци.

Спореди
Шифра: SAID1315P Категорија:
 • Екран : 17.3-inch FHD (1920×1080)
 • Процесор : Intel® Core™ i7-8550U
 • Меморија : 16GB DDR4 2400 MHz
 • SSD : 256GB
 • HDD: 2TB
 • Графичка картица : AMD Radeon 530 4GB GDDR5
 • Оптички уред : Да
 • Мрежна картица : 10/100 RJ-45
 • Безжична картица : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Да
 • Камера : Да
 • Батерија : 3-Cell
 • Teжина : 2.8кг.