0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-6%

DELL OptiPlex 3060MT

35.190,00 ден 33.190,00 ден

DELL OptiPlex неопходен деловен десктоп компјутер со најдобра безбедност во својата класа и дизајн што го заштедува просторот. Бескомпромисна продуктивност и флексибилност.

Гаранција 36 месеци.

Спореди
Шифра: S021O3060MTUCEE Категорија:
 • Куќиште : Mini Tower
 • Процесор :  Intel® Core™ i5-8500
 • Меморија : 8GB DDR4
 • Tврд диск : 1TB 7200rpm
 • Графичка картица : Интегрирана
 • Оптички уред : Не
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit LAN
 • HDMI : Да
 • Дисплеј порта : Да
 • USB 2.0 : Да
 • USB 3.0 : Да
 • Сериска порта : Не
 • Паралелна порта : Не
 • Тастатура и Глувче : Да