0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-6%

DELL PC AIO OptiPlex 5400

62.990,00 ден 58.990,00 ден

Интелигентен, одржливо изграден „се-во-едно“ со екран од 23,8″ кој обезбедува зголемена безбедност и продуктивност со дизајн што заштедува простор. Со најновите процесори Intel® од 12-та генерација.

Гаранција 36 месеци

Шифра: SAIF1251P Категорија:
  • OptiPlex 5400 AIO, 23.8″ Full HD Non Touch
  • Intel Core i5-12500 (6Cores/18MB/12T/3.0GHz to 4.6GHz/65W)
  • 8GB, DDR4
  • 256GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive
  • Intel Wi-Fi 6E (6GHz) AX211 2×2 BT5.2
  • Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse – KM5221W
  • Ubuntu Linux 20.04