0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-4%

DELL PC AIO OptiPlex 5490

69.490,00 ден 66.490,00 ден

Интелигентен, одржливо изграден „се-во-едно“ со екран од 23,8″ кој обезбедува зголемена безбедност и продуктивност со дизајн што заштедува простор. Со најновите процесори Intel® од 11-та генерација.

Гаранција 36 месеци

Шифра: SAIF1200P Категорија:
  • Intel Core i5-10500T (6-Core,12MB Cache,2.3GHz to 3.8GHz,35W)
  • Display 23.8″ FHD (1920×1080) AG WVA Touch
  • 8GB(1X8GB) DDR4
  • 256GB M.2 PCIe NVMe SSD
  • Intel Integrated Graphics
  • DVD+/-RW
  • WiFi6, BT 5.1
  • Keyboard & Mouse
  • Win10Pro