0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-6%

Dell PC OptiPlex 3080 SFF, i5-10500

35.490,00 ден 33.490,00 ден

SFF деловен компјутер кој обезбедува најдобра безбедност и управување во нивната класа. Со процесори Intel 10th Gen Intel.

Гаранција 36 месеци

Категорија:
  • Intel Core i5-10500 (6-Core, 12MB Cache, 3.1GHz to 4.5GHz, 65W)
  • 8GB (1x8GB) DDR4 non-ECC Memory
  • 256GB M.2 PCIe NVMe Class 35 SSD
  • Intel Integrated Graphics, DVD+/-RW, Kb + Mouse
  • Ubuntu 18.04