0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-7%

Dell PC OptiPlex 3080 SFF

29.990,00 ден 27.990,00 ден

SFF деловен компјутер кој обезбедува најдобра безбедност и управување во нивната класа. Со процесори Intel 10th Gen Intel.

Гаранција 36 месеци

Категорија:
  • Intel Core i3-10100 (4-Core, 6MB Cache, 3.6GHz to 4.3GHz, 65W)
  • 8GB (1x8GB) DDR4 non-ECC Memory
  • 256GB M.2 PCIe NVMe Class 35 SSD
  • Intel Integrated Graphics, DVD+/-RW, Kb + Mouse
  • Ubuntu 18.04