0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-12%

DELL UltraSharp 27 Monitor U2722D

33.990,00 ден 29.990,00 ден

Доведете го вашиот бизнис на нови височини со овој 27-инчен QHD монитор со широка покриеност на бои, ComfortView Plus и брза конекција.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 210-AYUK Категорија:

DELL Monitor U2722D, 27″ IPS LED-backlit LCD, QHD 2560 x 1440 at 60 Hz,16:9 AR, Contrast 1000:1, 5ms, 350 cd/m2, 178(V)/178(H), 100% sRGB, USB 3.2 Gen 2/USB-C hub, HDMI, DP(In), DP(Out), USB-C 3.2X2, USB 3.2X3,Audio Line-Out, Black/Silver,3Y