0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-15%

DELL WLED 19.5″E2016H

6.590,00 ден 5.590,00 ден

Со моделот E2016H монитор од Dell, можете да гледате различни содржини во HD квалитет. Со резолуција од 1600×900 и поддршка за до 16.7 милиони бои, вашите фотографии, документи, ексел табели и повеќе ќе се прикажуваат со зголемена јасност.

Гаранција 36 месеци.

Шифра: 210-AFPG Категорија:
 • Големина на екран : 19,5″
 • Тип на екран : LED
 • Резолуција : 1600×900
 • Контраст : 1000:1
 • Осветленост : 250cd/m2
 • Време на одзив : 5ms
 • VGA : Да
 • DVI : Не
 • HDMI : Не
 • Display Port : Да
 • Боја : Црна