0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-8%

DELL WLED 21.5″ E2216H

7.990,00 ден 7.390,00 ден

Сигурен и достапен монитор кој ги задоволува секојдневните потреби на канцеларијата. Тој има одличен квалитет на екранот во повеќе агли со VESA-компатибилност, како и ВГА и Дисплеј порта. Заштедете енергија со DELL E2216H монитор со моќни функции.

Гаранција 36 месеци.

Шифра: 210-AFPP Категорија:
Големина на екран : 21,5″
Тип на екран : LED
Резолуција : 1920×1080
Контраст : 1000:1
Осветленост : 250cd/m2
Време на одзив : 5ms
VGA : Да
DVI : Не
HDMI : Не
Display Port : Да
Боја : Црна