0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

EPSON L805 ITS Color Printer

19.590,00 ден 17.590,00 ден

Кажете збогум на кертриџите! А4 Фотографски печатач во боја со интегриран резервоар за мастило, кој нуди фотографии со ултра ниски цени со безжично поврзување.

Гаранција 12 месеци.

Спореди
Шифра: C11CE86401 Категорија:
  • Фотографии со ултра ниска цена: Вклучените мастила можат да печатат до 1.900 слики со квалитет 10x15cm
  • Еpson квалитет, сигурни резултати: Micro Piezo технологија и Epson оригинално мастило
  • Зголемете ја продуктивноста: отпечатете слика од 10x15cm за само 12 секунди
  • Лесен за користење: без проблеми со едноставно поставување и одржување
  • Покриен со Epson гаранција од 12 месеци или 3000 страници печатење
  • Флексибилно поврзување со Wi-Fi и лесно мобилно печатење

Веб линк L805