0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-8%

EPSON L810 Ink-Jet Ciss Foto Printer

23.990,00 ден 21.990,00 ден

Обезбедувајќи печатени фотографии по ниски цени и препознатливиот Epson-квалитет, L810 е прв ITS фото печатар со 6 бои и со LCD екран.

Гаранција 12 месеци.

Спореди
Шифра: C11CE32401 Категорија:
  • Epson квалитет: обновлив резервоар за мастило
  • Без грижи: покриен со гаранцијата на Epson
  • Печатење без користење на компјутер: Користете го LCD екранот за печатење од мемориски картички и дигитални камери
  • Вредност за вашите пари: Ултра-ниска цена за печатење
  • Кориснички-пријателски: едноставно поставување и инсталирање

Веб линк L810