0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-10%

FP MONO XEROX WorkCentre 3025NI

9.690,00 ден 8.690,00 ден

Гаранција 12 месеци

Спореди
Шифра: 3025V_NI Категорија:
 • Големина на медиум : A4
 • Брзина на печатење А4 : 20ppm
 • Максимален месечен капацитет : 15000pgs
 • Процесор : 600MHz
 • Меморија : 128MB
 • Резолуција : 600x600dpi
 • Прва страна за : 8,5sec
 • Влез на хартија : 150
 • Излез на хартија : 100
 • Автоматски повлекувач на хартија : Да
 • Мрежен приклучок : Да
 • Безжичен прикучок : Да
 • Двострано печатење : Не
 • Факс : Да