0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.

Gaming case nJoy Oryn

3.190,00 ден

Предна плоча со транспарентно темперирано стакло!
Бидете горди на вашиот систем и дадете изјава со Орин. Со својот целосен прозорец од стакло, осветлен убаво од RGB LED фановите, Орин додава вредност и естетска на вашиот компјутер за игри.

Гаранција 24 месеци

Шифра: CSMD-A000UOR-CQ01B Категорија:
 • Type Middle Tower ATX
 • Power Supply (W) Without Power Supply
 • Front Panel

  USB 2.0 x 2

  USB 3.0 x 2

  Microphone & HD Audio

 • Bays
 • 5.25” Drive Bay: No

  3.5” Drive Bay: 2 Internal

  2.5” Drive Bay: 2 Internal

 • Other
 • Manage FAN LED colors with reset button

  1x Dust filter

 • Fans

  Front: 120mm LED fan x 3 (included)

  Rear: 120mm fan x 1 (optional)

  PSU cover: 120mm LED fan x 2 (optional)

 • Supported Motherboards
 • mATX / ATX

 • Color
 • Full black with RGB LED ring fans

 • Size (W x H x D mm):
 • 360 x 183 x 417 mm

 • Weight (Kg)
 • 4.9 kg