0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

HDD EXT WD Elements Portable 4TB

7.790,00 ден 6.790,00 ден

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: WDBU6Y0040BBK-WESN Категорија:

Основни карактеристики
Капацитет: 4TB
Интерфејс: USB 3.0
Бафер: [МБ] 8
Формат: 2,5″
Број на вртежи: [рпм] 5.400