0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

HDD EXT WD My Book 4TB

7.990,00 ден 7.090,00 ден

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: WDBBGB0040HBK-EESN Категорија:

Основни карактеристики
Капацитет 4TB
Интерфејс USB 3.0
Бафер [МБ] 64
Формат 3,5″
Број на вртежи [рпм] 5.400