0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-15%

HDD EXT WD My Book 8TB

12.990,00 ден 10.990,00 ден

Гаранција 24 месеци

Шифра: WDBBGB0080HBK-EESN Категорија:

Основни карактеристики
Капацитет 8 TB
Интерфејс USB 3.0
Бафер [МБ] 64
Формат 3,5
Број на вртежи [рпм] 5.400