0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.

HDD EXT WD My Cloud Home 4TB

15.490,00 ден

Чувајте ги вашите податоци на едно место и имајте пристап од каде било со неверојатно брзи перформанси. Обезбедете многу простор за складирање без да плаќате месечна претплата. Со апликацијата My Cloud Home, можете да пристапувате, да поставувате и да ја споделувате својата содржина од каде било со интернет-врска.

Гаранција 24 месеци

Шифра: WDBVXC0040HWT-EESN Категорија:

Основни карактеристики
Капацитет 4 TB
Интерфејс USB 3.0
Бафер [МБ] 32
Формат 3,5
Број на вртежи [рпм] 5.400