0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-12%

HDD EXT WD My Passport USB 3.2 Black 4TB

8.490,00 ден 7.490,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: WDBPKJ0040BBK-WESN Категорија:

Основни карактеристики
Капацитет 4 TB
Интерфејс USB 3.2 Gen1
Бафер [МБ] 8
Формат 2,5″
Број на вртежи [рпм] 5.400