0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

HDD EXT WD My Passport Black 1TB

3.990,00 ден 3.490,00 ден

Преносливиот диск My Passport е предвиден за складирање на фотографии, видеа и музика што ја сакате. Достапен во низа живописни, забавни бои и елегантен стил удобно се вклопува во дланката на вашата рака, така што лесно можете да ја однесете вашата ценета содржина насекаде каде што одите.

Гаранција 24 месеци.

Спореди
Шифра: WDBYNN0010BBK-WESN Категорија:
  • Капацитет: 1TB
  • Интерфејс: USB 3.0
  • Бафер : 8MB
  • Формат: 2,5″
  • Број на вртежи: 5400 rpm