0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-6%

HP LaserJet M102a

4.990,00 ден 4.690,00 ден

Нека работите ви бидат поедноставни со пристапниот принтер HP LaserJet Pro, опремен со JetIntelligence касети за тонер

Гаранција 12 месеци.

Спореди
Шифра: G3Q34A Категорија:

Основни карактеристики
• Брзина на испис А4: 22 стр/мин
• Време на испис на првата страна: 7,3 сек.
• Резолуција на испис: 1200×600 dpi print
• Меморија: 128MB
• Процесор: 600 MHz
Останати карактеристики
• Фиока за влез на листови: 150+10
• Кратенка за излез на листови: 100
• ЛЦД екран : Не
• Дуплекс: Не