0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-9%

HP PC 290G2 MT

21.690,00 ден 19.690,00 ден

Добијте ја потребната компјутерска моќ со HP PC 290G2 MT

Гаранција 12 месеци.

Спореди
Шифра: 3VA96EA Категорија:
 • Куќиште : Microtower
 • Процесор : Intel® Core™ i3-8100
 • Меморија : 4GB DDR4 2666MHz
 • Tврд диск : 500GB 7200rpm
 • Графичка картица : Интегрирана Intel® HD Graphics 630
 • Оптички уред : Да
 • Мрежна картица : LANIntegrated 10/100/1000M GbE
 • HDMI : Да
 • Дисплеј порта : Не
 • USB 2.0 : Да
 • USB 3.0 : Да
 • Сериска порта : Да
 • Паралелна порта : Не
 • Тастатура и Глувче : Да