0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-4%

HP PC 290G2 MT

26.690,00 ден 25.690,00 ден

Добијте ја потребната компјутерска моќ со HP PC 290G2 MT

Гаранција 12 месеци.

Спореди
Шифра: 3ZD04EA Категорија:
 • Куќиште : Microtower
 • Процесор : Intel® Core™ i5-8500
 • Меморија : 4GB (1x4GB) DDR4 2666 UDIMM
 • Tврд диск : 1TB 7200RPM
 • Графичка картица : Интегрирана Intel® HD Graphics 630
 • Оптички уред : Да
 • Мрежна картица : 10/100/1000M GbE
 • HDMI : Да
 • Дисплеј порта : Не
 • USB 2.0 : Да
 • USB 3.0 : Да
 • Сериска порта : Да
 • Паралелна порта : Не
 • Тастатура и Глувче : Да