0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-25%

KB MSI GAMING SET COMBAT 4vo1

1.990,00 ден 1.490,00 ден

МС КОМБАТ гаминг сет 4 во 1- Тастатура: РГБ; 1,5м; 7Д гаминг глушец: 800/1600/2400/3200 дпи, 7 бои, 1,5м; Слушалки: 20Хз-25кХз, осетливост 105дБ±3дБ, микрофон: -42дБ±3дБ, ЛЕД осветлување, 1,5м; Подлога: 300kc250мм, дебелина: 3мм, анти-слип.

Гаранција 12 месеци

Шифра: 0161395 Категорија:

Основни карактеристики
Техногија жичана
интерфејс USB
Останати карактеристики
Дополнителни копчиња мултимедија
Боја Црна
Позадинско осветлување