0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.

LASER MONO LEXMARK B2338dw

6.990,00 ден

Запознајте ги новите модели од GOLine серијата на Lexmark принтери!

Гаранција 12 месеци 

Спореди
Шифра: 36SC180 Категорија:
 • Големина на медиум : A4
 • Брзина на печатење А4 : 35ppm
 • Максимален месечен капацитет : 50000pgs
 • Процесор : 1000MHz
 • Меморија : 512MB
 • Резолуција : 2400x1200dpi
 • Брзина на прва страница : 6,5sec
 • Влез на хартија : 350
 • Излез на хартија : 150
 • Мрежа : Да
 • WiFi : Да
 • Дуплекс : Да