0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-12%

LENOVO 310S-08IGM

16.290,00 ден 14.290,00 ден

Леново IdeaCentre 310s е совршен компјутер за целото семејство. Со процесор Intel Pentium Silver J505, 4GB RAM, вградена видео картичка и 1TB хард диск, лесно се справува со главните апликации за видео репродукција, обработка на фотографии, прелистување на веб и друго.

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: 90HX0004RI Категорија:
 • Куќиште : Small Form Factor
 • Процесор : Intel Pentium Silver J505 (4M Cache, up to 2.80 GHz)
 • Меморија : 4GB DDR4 2666
 • Tврд диск : 1TB 7200 rpm
 • Графичка картица : Intel UHD Graphics 605
 • Оптички уред : Да
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit LAN
 • HDMI : Да
 • Дисплеј порта : Не
 • USB 2.0 : Да
 • USB 3.0 : Да
 • Сериска порта : Не
 • Паралелна порта : Не
 • Тастатура и Глувче : Да